Domy w Baninie – znajdź swoje sacrum pod Trójmiastem

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 30 maja 2018

Trudno jest się nie zgodzić z faktem, że nasz dom to nasza świątynia, do której wracamy po ciężkim dniu w pracy, szkole czy na uczelni. Chcemy w nim odpocząć, zrelaksować się, naładować baterie i spędzić czas z najbliższymi. Dlatego właśnie tak ważne jest, by swój dom wybrać mądrze.

Mądry wybór naszej przestrzeni bowiem wpłynie na całe nasze życie -– zadowolenie z niego, poczucie szczęścia i spełnienia. Wiedząc, że zawsze możemy wrócić do naszego sacrum, mamy świadomość, że codzienność nas nie przytłoczy i że istnieje miejsce, w którym czujemy się potrzebni, kompletni i dopasowani.

Z takimi założeniami warto poszukać domu w miejscu przyjaznym życiu. A więc pośród natury, spokoju, ciszy i świeżego powietrza, ale bez rezygnowania z bliskiej odległości dużych miast, w których toczą się nasze kariery – czy to naukowe czy zawodowe. Takim miejscem bez wątpienia jest Banino, mała przytulna miejscowość pod Gdańskiem, w której powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Dlaczego warto wybrać dom w Baninie? Dziś się nad tym zastanowimy!

1. Atrakcyjna okolica do odpoczynku i relaksu

Nasz dom – jak już zostało wspomniane – powinien być miejscem, które nas wycisza i uspokaja. To w nim będzie toczyło się nasze życie rodzinne, intymne, prywatne. Warto więc zadbać o to, by był on zlokalizowany pośród zieleni, która ukoi nas po całym dniu ciężkiej pracy czy nauki.

Banino pod tym kątem zlokalizowane jest bardzo dogodnie. Mała miejscowość to zawsze czystsza miejscowość z większą ilością terenów zielonych, z których będziemy mogli skorzystać zarówno my, jak i nasze dzieci. Dodatkowo deweloper zadbał o to, by przy każdym domu był ogródek, dzięki czemu mieszkańcy zyskają przestrzeń ekstra – do urządzenia pikniku, grilla czy po prostu – do poopalania się.

dom w baninie

Domy w Baninie. Źródło: https://dommoichmarzen.eu/

2. Bliskość Trójmiasta

Możliwość korzystania z pełnej miejskiej infrastruktury na wyciągnięcie ręki to kolejny plus osiedla w Baninie. Warto wiedzieć, że dojazd do Gdańska jest niezwykle szybki i nieutrudniony. Na podmiejskich drogach nie zaznamy korków, trąbiących korowodów samochodów czy ludzi co chwilę przechodzących przez pasy.

Dzięki temu mieszkańcy domków szeregowych w Baninie będą mogli bez najmniejszych problemów dostać się do Trójmiasta i korzystać z jego dobrodziejstw – a więc sklepów, galerii handlowych, urzędów, szpitali, przychodni, ale i kin czy plaż.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*