Grzejniki do aranżacji wnętrz

fot. brem.pl

Artykuł sponsorowany, 29 listopada 2018

Coraz częściej Polacy decydują się na zakup nowych akcesoriów domowych. Głównym czynnikiem, który wpływa na decyzję Polaków przed zakupem jest aranżacja wnętrza. Zależy nam przecież, aby nasz nowo wybudowany dom, wyremontowany pokój czy łazienka prezentowały się jak najlepiej. W naszym kraju mało kto wie, że można zaaranżować nawet takie rzeczy jak grzejnik! Dochodzi wówczas dodatkowe pytanie, czy można pogodzić kompaktowość grzejników grzewczych z dobrym wyglądem? Zastosowanie grzejników nie jest nam obce, ale czy możemy zaoszczędzić lub wybrać produkt, który oprócz tego, że będzie ładnie wyglądał to dodatkowo posłuży nam przed dłuższy czas?

Czym powinien charakteryzować się dobry grzejnik?

Wybór odpowiedniego grzejnika będzie głównie zależał od aranżacji wnętrz w naszym domowym zakątku designu, który jest motywem przewodnim do ogólnej kompozycji lub od pomieszczenia, w którym będzie umieszczony. Istnieje wiele przeróżnych rodzajów grzejników dekoracyjnych. I zależnie od wielkości pomieszczenia każdy znajdzie coś dla siebie.

Do łazienek szczególnie polecamy grzejniki e.FREE, RAW, PIT, ZOOM czy e.CANNUCCIA. Grzejniki te idealnie wpasują się w niewielkie łazienki czy ubikacje, podkreślając tym samym charakter pomieszczenia. Dwa egzemplarze tj. ZOOM oraz e.FREE idealnie będą nadawać się do przymocowania ich nad naszą wannę. Grzejnik ZOOM pełni dodatkową funkcję. Może posłużyć nam jako dekoracyjny grzejnik łazienkowy, ale jego specyficzna budowa umożliwia także umieszczanie na nim mokrych ręczników, które od razu będą się suszyć.

Kolejnym idealnie nadającym się grzejnikiem do łazienek różnego typu jest model CLARK. Cechuje się głównie swoją bardzo niewielką grubością, bo zaledwie 2.3 cm. Nadaje się idealnie do ogrzewania większych łazienek. Dodatkowo możemy wpasować jego kolor do wyglądu łazienki.

Wymienione wyżej grzejniki idealnie nadają się do łazienek, ale nie tylko. Grzejniki dekoracyjne cechują się tym, że zaaranżują i wypełnią nie jedno pomieszczenie.

Gdzie jeszcze możemy zamontować nasze grzejniki?

Niektórzy z nas posiadają większe salony, ale małe grzejniki potrzebują zbyt wiele czasu na nagrzanie się oraz cena instalacji ich jest po prostu nieopłacalna. Z pomocą przychodzi grzejnik HERG. Jest on z kategorii grzejników premium. Jego główną zaletą jest to, że możemy idealnie wpasować jego gabaryty w nasze mieszkanie. HERG został skonstruowany na podstawie stalowych żeber, które sięgają bardzo wysoko w większości przypadków, aż po sam sufit. Klient, który zdecyduje się na zakup owego grzejnika jest w stanie dokonać wyboru w jakiej odległości grzejniki mają być rozstawione od siebie po to żeby ogrzewał pomieszczenie na całej swojej wysokości.

Przed zakupem grzejników

Zależnie od naszych preferencji każdy ma swój gust, nawet jeżeli chodzi o grzejniki dekoracyjne. Grzejniki wyżej wymienione cechują się przede wszystkim swoim minimalizmem. Wiele z nich posiada wiele dodatkowych funkcji. Mogą posłużyć nam jako wieszak czy półka na ręczniki lub inne akcesoria, a nasza aranżacja wnętrza zostanie udoskonalona. Najlepiej odwiedź nas na http://www.brem.pl

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*