Ile kosztuje ocieplanie pianką?

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 1 lipca 2018

Piankowanie poddaszy, a właściwie porównanie cen tej usługi w cale nie jest takie proste. W pierwszym momencie możemy mieć wrażenie, że będą one drogie.Istotne jest tutaj ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową. Ocieplenie taką pianką jest bardzo popularne.Możemy znaleźć wiele ofert z ceną za metr kwadratowy. Najczęściej wykonawcy stosują izolację poddasza grubości bliskiej 20 cm w przypadku pianki poliuretanowej. Najczęściej za metr kwadratowy zapłacimy od 45 zł do 65 zł. Bardzo ważna jest informacja o grubości izolacji. Liczy się solidne wykonanie oraz jakość produktu. Więcej o cenie ocieplania pianką poliuretanową można przeczytać na stronie https://vizo.pl/cena-ocieplania-pianka-pur/

pianka pur

(źródło: https://vizo.pl/)

Pianka pur skuteczność a cena

Pianka poliuretanowa to bardzo skuteczny materiał o wielu właściwościach. Jak się okazuje jej cena kształtuje się bardzo atrakcyjnie. Jednak wszystko tak naprawdę zależy od regionu danego kraju. Koszt tego produktu jest uzależniony od naprawdę wielu czynników. Znajduje wiele zastosować, na przykład do izolacji stropów, obiektów przemysłowych czy też ścian zewnętrznych i działowych. Na rynku obecnie występuje wiele rodzajów pianki. Na koszt wpływa także czynnik termoizolacji. Przed wyborem warto zapytać fachowców o parametry techniczne. To właśnie nimi wyróżnia się izolacja z pianki poliuretanowej. Stawki w konkretnych miastach mogą się zdecydowanie różnić. Np. jedna z firm w woj. Podlaskim VIZO oferuje darmowy pomiar i wycenę na miejscu inwestycji lub wypełniając prosty formularz https://vizo.pl/pomiar-i-wycena/

Pianki poliuretanowe ze spienionej żywicy poliestrowej oraz wyroby z pianki polietylenowej są jednymi z popularniejszych materiałów budowlanych. Można powiedzieć, że są najlepszym termoizolatorem. Mają bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną.

montaż pianki pur

Rodzaje pianki poliuretanowej

Piana poliuretanowa to właściwie połączenie dwóch składników, utwardzacza oraz żywicy.Poprzez wysokie ciśnienie tworzy się piankę pur. Wyróżnia się materiał piany otwartokomórkowej oraz zamkniętokomórkowej. W przypadku tej drugiej musimy się liczyć ze znacznym większym kosztem. W każdym z przypadków materiał ten cieszy się zdecydowaną popularnością. Zwłaszcza ze względu na jakość warto go wybierać.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*