Kabiny prysznicowe szklane – czy warto kupić?

fot. esglass.pl

Artykuł sponsorowany, 13 lutego 2019

Urządzając łazienkę musimy podjąć decyzję co do wyboru kabiny prysznicowej. Od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy zależy nasz komfort, wygoda oraz wygląd łazienki.

To jednak nie wszystko. W zależności od tego z jakiego materiału wykonana będzie kabina możemy mówić o różnicach w trwałości.

Obecnie większość z nas podejmuje wybór pomiędzy kabinami wykonanymi z tworzyw sztucznych a tymi, które posiadają szklane ścianki. Specjaliści zgodnie twierdzą, że wybór kabiny szklanej to lepsza decyzja. Dlaczego? Przekonajmy się.

Elegancja, która zachwyca

Nie da się ukryć, że urządzając łazienkę chcemy by była nie tylko miejscem funkcjonalnym, ale również ładnym i eleganckim. Wybór szklanej kabiny prysznicowej pomoże nam uzyskać taki efekt. Szkło prezentuje się nowocześnie, jest stylowe poza tym daje wiele możliwości kompozycyjnych. Możemy bowiem zdecydować się na szkło przezroczyste, przydymione a nawet ozdobione wzorami.

Szkło jest trwalsze niż plastik!

Wiele osób obawia się kabin szklanych. Boimy się, że wystarczy chwila nieuwagi, by kabina prysznicowa uległa uszkodzeniu. Tymczasem tworzywo sztuczne niejednokrotnie okazuje się mniej wytrzymałe od szkła. O wiele łatwiej doprowadzić do pęknięcia plastiku niż zbicia szyby. Co więcej, kabiny szklane maja o wiele mocniejsze i wytrzymalsze zawiasy.

Łatwość czyszczenia

Szklane kabiny prysznicowe mają jeszcze jedną zaletę. Są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu. Jak to możliwe? W nowoczesnych kabinach prysznicowych szkło pokryte jest specjalną powłoką antykorozyjną, która utrudnia osadzanie się kamienia. Dzięki temu aby utrzymać kabinę prysznicową w łazience wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jak widzisz, wybór szklanej kabiny prysznicowej to dobra decyzja, z której z całą pewnością będziesz zadowolony. Te eleganckie i trwałe kabiny dostępne są obecnie w wielu wzorach i wariantach. Mogą być również wykonane z różnego rodzaju szkła. Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź stronę Esglas.pl i przekonaj się jak piękne mogą być prysznice.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*