Klasyczne grzejniki dekoracyjne o trwałym uroku | PolakBuduje.pl

Klasyczne grzejniki dekoracyjne o trwałym uroku

fot. enix.pl

Artykuł sponsorowany, 3 stycznia 2019

Tam, gdzie grzejniki były niegdyś słabszymi projektami wnętrz, teraz dzięki swemu niepowtarzalnemu wyglądowi, stały się klejnotem w koronie wyposażenia wnętrz. Grzejniki dekoracyjne marki Enix, takie jak ATUT i REVO mają swój zachwycający urok klasycznego, stylowego grzejnika drabinkowego. Z kolei grzejnik dekoracyjny SOTTI, to prawdziwa królowa. Elegancja, szyk i piękno zachowane w jednej formie.

Enix – producent dekoracyjnych grzejników łazienkowych jak żaden inny!

Grzejniki dekoracyjne SOTTI są idealnym dodatkiem do łazienki lub kuchni. Grzejnik ten zapewnia szybki zastrzyk ciepła w krótkim czasie, przy zachowaniu oszczędności na rachunkach. Jest to nasza niezawodna innowacja a zarazem duma! Ogromną korzyścią z zastosowania grzejnika SOTTI w domu jest to, ile przestrzeni można uzyskać, nie tylko pod względem odległości dookoła grzejnika, ale także ilości zajmowanej powierzchni, gdyż SOTTI to jeden z najcieńszych grzejników dekoracyjnych na świecie! Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki Enix, to grzejnik który nada elegancji, stylu oraz harmonii Twojemu wnętrzu.

A może zależy Ci na dużej ilości przestrzeni do suszenia ręczników? Teraz możesz je łatwo wysuszyć a zarazem cieszyć się unikalnym wyglądem grzejników REVO oraz ATUT . Dokładnie wiemy czego potrzebujesz, gdy wyjdziesz z prysznica! Co więcej, grzejniki dekoracyjne REVO są dodatkowo wyposażone w specjalne półki oraz wieszaki na ręczniki, które pasują do idealnego wykończenia tego nieprzeciętnego grzejnika.

Nasze grzejniki są dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej: od czerni i bieli po delikatne kolory ziemi i szarości do najmodniejszych nowoczesnych kolorów. Co myślisz na przykład o kolorze czerwonego wina czy błękicie oceanu? To najmodniejsze kolory tego roku!

Czy grzejniki dekoracyjne marki Enix mają swoich wielbicieli, ponieważ posiadają tak wiele kolorów? Prawdopodobnie nie. Najważniejszym powodem wyboru naszych grzejników dekoracyjnych, jest ich bezkonkurencyjna jakość przy zachowaniu oszczędności na rachunkach. Grzejniki dekoracyjne marki Enix to trwałość, niezawodność i wydajność a ich konstrukcja przenosi każde wnętrze na wyższy poziom.

Więcej na temat grzejników dekoracyjnych znajdziesz na naszej stronie firmowej: https://enix.pl/kolekcje/grzejniki-dekoracyjne

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś! Zapraszamy do kontaktu. Zespół enix.pl

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*