Lampy z bezpiecznym płomieniem – klimatyczne podgrzewacze ogrodowe

fot. pexels.com

Artykuł sponsorowany, 11 czerwca 2019

Jeśli nie wyobrażasz sobie domu bez ogrodu i spędzasz na tarasie dużo czasu, z pewnością zainteresujesz się nowoczesnymi ogrzewaczami przeznaczonymi na zewnątrz. A może należysz do miłośników barbecue i często organizujesz ogrodowe party? Wówczas również chętnie poznasz sposoby, jak przedłużyć sezon na tarasie w taki sposób, aby nie zmarznąć, lecz miło spędzić czas w ciepłej, przyjacielskiej atmosferze.

Dostępne modele lamp tarasowych pełniących funkcję ogrzewaczy znajdziemy na stronie https://extrakominki.pl/ogrzewacze-ogrodowe.

Party na tarasie – każda pora jest odpowiednia

Pogoda w Polsce jest kapryśna i zmienna, dlatego warto wyposażyć się w urządzenie, które zapewni nam ciepło na tarasie czy w ogrodowej altance również w chłodniejsze dni. Efektowne, nowoczesne lampy gazowe wyglądają bardzo dekoracyjnie. To głównie zasługa projektantów, którzy stworzyli atrakcyjny design lampy bazując na minimalistycznej formie i niezwykle efektownym pomyśle. Widoczny z każdej strony płomień wydobywający się z ceramicznego palnika daje piękne, jasne światło i ciepło. Taki efekt nie tylko przykuwa wzrok i zachwyca, lecz sprawia, że z przyjemnością spędzimy na tarasie kolejne godziny bez obawy o to, że zmarzniemy.

Funkcjonalność i wygoda

Najnowsze lampy gazowe to nie tylko efektowny płomień widoczny przez żaroodporną szybę ogrzewacza. Wyróżniają się również solidną podstawą, dzięki czemu są stabilne i bezpieczne, a w razie potrzeby można je łatwo przymocować do podłoża. Poza tym dostępne modele ogrzewaczy wyposażone w kółka zapewniają bezpieczny transport w dowolne miejsce ogrodu, choć należy zwrócić uwagę, aby podłoga była równa.

Różne modele lamp – ekologiczne rozwiązania

Patio mini to stylowy ogrzewacz gazowy wykonany z najwyższej klasy stali i szkła. To nowoczesne połączenie jest nie tylko modne, ale również efektywne, gdyż podstawa emituje ciepło nagrzewając powietrze wokół. Lampy są zasilane gazem LPG i pracują niemalże bezgłośnie, a poza tym nie wydzielają żadnego zapachu, dlatego w ich pobliżu mogą przebywać również osoby z alergiami, a także zwierzęta. Ten model ogrzewacza sterowany jest manualnie. Istnieją również lampy sterowane za pomocą pilota, co stanowi kolejne udogodnienie dla użytkowników. Wolnostojący ogrzewacz gazowy Patio może pracować nieustannie nawet do 30 godzin. Warto podkreślić fakt, że producenci ogrzewaczy zadbali o pełne bezpieczeństwo umieszczając butlę gazowa w solidnej obudowie butli. Natomiast ceramiczny palnik zapewnia efektowny, równy płomień szczelnie zamknięty w szklanej komorze. Jasny płomień ognia sprawia, że przestrzeń wokół staje się przytulna, co sprzyja kameralnym rozmowom i dobremu samopoczuciu.

Ciepło w gwieździstą noc pod chmurką

Jeśli zamierzamy spędzić nieco więcej czasu na tarasie, a temperatura na zewnątrz nie sprzyja biesiadom, nie musimy już otulać się w grube kurtki czy koce. Wystarczy, że włączymy lampę PATIO i od razu atmosfera przyjemnie się podgrzewa.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*