Meble biurowe Wuteh – elegancja i nowoczesność

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 28 kwietnia 2016

Na początku lat 90-tych, gdy w Polsce zaczynał się kapitalizm, nikt nie mógł przewidzieć, że z toruńskiej Fabryki Mebli Biurowych Wuteh wyrośnie przedsiębiorstwo na światowym poziomie. Spółka została sprywatyzowana i wykupiona przez pracowników, a pierwsze miesiące działalności na wolnym rynku oznaczały braki wypłat, ciągłą niepewność i zderzenie z rzeczywistością. Okazało się ono jednak na tyle udane, że firma działa do dziś. A co najważniejsze – działa prężnie, za swoje produkty zdobywa nagrody na targach mebli, sprzedaje na zagraniczne rynki i wciąż się rozwija.

Od mebli metalowych do szerokiego asortymentu mebli biurowych

Początkowo, jeszcze w dobie PRL-u, firma zajmowała się produkcją mebli metalowych i regałów sklepowych. Okazało się jednak szybko, że w epoce rodzącego się kapitalizmu zapotrzebowanie na nieestetyczne i toporne produkty jest znikomy. Postanowiono więc poszerzyć ofertę i stworzono pierwsze projekty mebli biurowych ze sklejki. Dość szybko udało się nawiązać pierwsze kontrakty i popłynęły zamówienia. Obecnie fabryka produkuje kilkadziesiąt serii mebli, realizuje także specjalne zamówienia, współpracując z kilkunastoma projektantami wnętrz.

Meble biurowe czy hotelowe?

W Wuteh zakupić można zarówno typowe meble biurowe, jak i wyposażenie do pokoi hotelowych. Oprócz tego firma oferuje również meble gabinetowe, lady biurowe, regały na dokumenty, kontenery oraz wyposażenie do sal konferencyjnych.

Najpopularniejszymi produktami firmy są serie meblowe:

  • Trio – biurka na metalowym stelażu, praktyczne do zastosowania w biurach, centrach call center itp.
  • lady biurowe Vega i Orion,
  • meble gabinetowe Auttica i Bravo.

Projekty Wuteh są proste, ale zarazem eleganckie. Nowoczesny design wpasowuje się w biurową estetykę. Meble, choć najczęściej wzorowane są na kubicznych kształtach, dzięki elementom uzupełniającym, jak na przykład dwukolorowe blaty, wstawki z materiału na wysoki połysk oraz łączeniu płyty z metalem, są oryginalne i ciekawe. Wielbiciele klasyki mogą skusić się na zestaw Oskar, natomiast osoby lubiące bardziej futurystyczne kształty mebli – na zestaw Quatro.

Firma ma w swojej ofercie także hit ostatnich miesięcy – biurka o regulowanej wysokości, pozwalające na dopasowanie blatu zarówno do pracy na stojąco, jak i na siedząco. Za pomocą jednego przycisku można wybrać dogodny dla siebie tryb.

Z dokładniejszą ofertą Fabryki Mebli Biurowych Wuteh można zapoznać się na stronie wuteh.com.pl

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*