Nowoczesne meble pokojowe

fot. furnival.pl

Artykuł sponsorowany, 7 lutego 2019

Salon, sypialnia, pokój gościnny lub też nastolatka to przestrzenie, które z zasady potrzebują odpowiedniego umeblowania. Obecnie mamy cały szereg różnych propozycji, które pozwalają nam dostosować konkretne elementy do naszych potrzeb, wielkości wnętrza a także aranżacji.

Ze względu na pewnego rodzaju multifunkcjonalność najchętniej sięgamy po nowoczesne meble pokojowe, które stanowią rewelacyjne miejsce do przechowywania w szafkach i szufladach, a także do eksponowania na półkach lub w podświetlanych LED-ami witrynach. Sam fakt tego że konkretny zestaw tworzymy sami spośród propozycji dostępnych na https://www.furnival.pl/meble-pokojowe,3,kategoria, sprawia, że będzie on oryginalny i dokładnie odpowie na nasze potrzeby. Z tego wynika właśnie popularność elementów modułowych, które dają się ze sobą komponować, by wykreować propozycję na miarę oczekiwań i możliwości. Nowoczesne meble pokojowe czerpią z inspiracji minimalizmem oraz trendami skandynawskimi, które z zasady stawiają na proste bryły, światło i połysk oraz niemal ascetycznie rezygnują z różnego typu ozdobników, masywnych uchwytów czy też niepotrzebnych dodatków.

fot. furnival.pl

Meble pokojowe

Nowoczesne meble pokojowe to szereg propozycji, które pozwalają się dowolnie łączyć w ramach systemów. Najczęściej wybieramy niezwykle funkcjonalne komody z szufladami i szafkami. Ten popularny mebel doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego człowieka, ponieważ zapewnia dość dużą i ergonomicznie podzieloną przestrzeń do przechowywania i świetnie wygląda. W wybranych modelach znaleźć można atrakcyjne wizualnie elementy witryn, które pozwalają wyeksponować ważne dla nas przedmioty, a podświetlenie LED nadaje całości niezwykle nowoczesnego charakteru. W skandynawskich propozycjach w ciekawy sposób łączy się kolor drewna z bielą lub modnym grafitem, dodaje się na przykład charakterystyczne ukośne nóżki i sięga się po nieszablonowe wzornictwo. W wielu salonach komoda staje się więc niezwykle ważnym elementem aranżacji, który uzupełnić mogą szafki – stojące lub wiszące, szafa, czy też meble pod sprzęt multimedialny. To właśnie ta przestrzeń stanowić będzie punkt centralny większości pokoi dziennych oraz młodzieżowych. Szafki RTV są doskonałym miejscem do tego, by w ciekawy sposób wyeksponować lub też schować nowoczesny sprzęt. Pozwalają również zachować porządek w szeregu różnych dodatków takich jak na przykład piloty czy pady.

fot. furnival.pl

Meble pokojowe systemowe nowoczesne

Największą zaletą nowoczesnych mebli systemowych jest ich modułowość. Sam fakt tego, że tworzymy zestaw tylko z tych elementów, które faktycznie są nam potrzebne i wpisują się w charakter czy wielkość naszej przestrzeni, jest niezwykle istotny. W tym aspekcie niezwykle istotne będą na przykład wymagania wszystkich domowników, a także funkcjonalność przestrzeni. Komoda w sypialni odpowie na inne potrzeby niż ta w pokoju nastolatka czy też w jadalni. Nowoczesne meble systemowe https://www.furnival.pl/meble-systemowe,9,kategoria pozwalają więc tworzyć własne zestawy, które sprawiają, że możemy dopasowywać je do oczekiwań a nie odwrotnie, jak to bywa w przypadku gotowych propozycji. Poza tym modułowe elementy wpisują się w modernistyczne trendy, które zabudowują dolne partie ściany, a także rozbijają bryły zestawów i pozwalają meble ustawiać w różnych częściach pokoju. W ten sposób możemy optycznie powiększyć przestrzeń, a także w atrakcyjny sposób wykorzystać jego możliwości. Takie rozwiązanie sprawia, że pomimo tego że sięgamy po proste bryły, to i tak budujemy niezwykle oryginalną przestrzeń. Komplety założone z komód i szafek rewelacyjnie uzupełniać może na przykład stylowy stolik kawowy, funkcjonalna szafa lub praktyczna półka, a kolory, faktury, wykończenia i oświetlenie sprawiają, że w całości takie elementy prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

fot. furnival.pl

fot. furnival.pl

Tanie meble pokojowe

Meble pokojowe to zestawy skrojone na wymiar i dopasowane do naszych potrzeb, które charakteryzują się świetnym wyglądem oraz doskonałą jakością wykonania. Rewelacyjnie wpisują się w nowoczesny – nieco ascetyczny styl, a także pozwalają tworzyć nieszablonowe połączenia w każdej przestrzeni. Dlatego właśnie meble systemowe pojawiają się i w pokoju dziecka, i w sypialni, i w salonie. Bogactwo kolorów i wzorów oraz różnego rodzaju wykończenie sprawiają, że propozycje są niezwykle atrakcyjne. Z drugiej strony tanie meble pokojowe sprawiają, że wiele osób może pozwolić sobie na tego typu nowoczesne i praktyczne rozwiązania we wnętrzu. W kolekcjach znaleźć można propozycje z frontami o wysokim połysku i te matowe, modele w różnych kolorach, które są inspirowane ciekawym wzornictwem a także takie, które w mniej lub bardziej subtelny sposób wykorzystują tak modne obecnie listwy LED. Wiele osób decyduje się na tanie meblościanki do salonu, które w prosty sposób można rozbudować o inne elementy systemów, inni od początku budują własne zestawy, które idealnie wpisują się w posiadaną przestrzeń oraz w potrzeby całej rodziny. Atrakcyjne ceny pozwalają więc urządzić każdy pokój dokładnie tak jak chcemy, bez konieczności rezygnowania z jakości czy też modnych rozwiązań.

fot. furnival.pl

fot. furnival.pl

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*