Podnośnik koszowy - wynajem czy zakup własnego pojazdu z koszem osobowym? | PolakBuduje.pl

Podnośnik koszowy – wynajem czy zakup własnego pojazdu z koszem osobowym?

fot. Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa

Artykuł sponsorowany, 26 września 2019

Zastosowanie podnośników koszowych jest bardzo rozległe, dlatego coraz więcej firm rozważa możliwość zainwestowania w swój własny podnośnik koszowy. Oczywiście w Polsce można znaleźć wiele firm, które oferują profesjonalny wynajem podnośników koszowych wraz z obsługą operatora. Co wybrać: zakup własnego pojazdu czy wynajem podnośnika w firmie oferującej tego typu rozwiązania?

Kupić czy wynajmować podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy może znaleźć swoje zastosowanie przy wielu różnego rodzaju zleceniach. Jego uniwersalność i możliwości sprawiają, że firmy, które oferują wynajem podnośników koszowych nie mogą narzekać na brak zleceń. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, by kupić własny podnośnik koszowy i realizować usługi jako podwykonawca, wynajmować pojazd do różnych zleceń – ma szansę na rozwój w tej branży. Warunkiem jest zakup dobrej jakości pojazdu oraz zatrudnienie pracownika, który posiada odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie przy pracy z podnośnikami koszowymi.

Stawiając na zakup własnego podnośnika trzeba liczyć się z kosztami jego utrzymania. Chodzi przede wszystkim o wszelkiego rodzaju przeglądy techniczne i naprawy, a także ubezpieczenia czy opłata za miejsce postojowe dla podnośnika koszowego. Dodatkowo w grę wchodzą koszty zatrudnienia pracownika do obsługi pojazdu, chyba że właściciel jest jednocześnie operatorem maszyny.

Jeśli jednak podnośnik koszowy ma być wykorzystywany tylko sporadycznie, wtedy najlepiej rozważyć zdecydowanie bardziej opłacalną opcję. Wynajem podnośników koszowych to rozwiązanie szyte na miarę dla osób i firm, które potrzebują podnośnika z koszem osobowym od czasu do czasu. Płaci się jedynie za koszty wynajmu, a cała reszta, czyli utrzymanie pojazdu, opłacanie przeglądów, jego parkowanie czy pensje dla pracowników – to wszystko leży po stronie właściciela pojazdu, który oferuje usługi wynajmu.

Gdzie wynająć podnośnik koszowy w Warszawie?

W stolicy działa wiele firm, które oferują wynajem podnośników koszowych. Jedną z nich jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, która działa już od 1989 roku. Pierwotnie była to firma prowadzona przez ojca, aktualnie właścicielem jest syn, który nieustannie rozwija firmę inwestując w nowe pojazdy. Flota samych podnośników koszowych liczy kilkanaście modeli, które są gotowe do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Podnośniki z koszem osobowym są wynajmowane wraz z doświadczoną obsługą operatorską, która zapewnia bezpieczeństwo na placu realizowanego zlecenia, a także profesjonalne podejście.

Korzystając z usług wynajmu podnośników koszowych można naprawdę dużo zaoszczędzić. Nie chodzi jedynie o pieniądze, ale również o nerwy i stres. Klient wynajmując podnośnik, nie musi się niczym martwić. Wszystkim zajmie się firma Dźwigi i Podnośniki, która zadba o sprawny przebieg wszelkich prac.

A co z kosztami wynajmu podnośnika koszowego? Każdorazowo cennik podnośników koszowych ustalany jest indywidualnie. Kosztorys zależy od wielu różnych czynników, jak chociażby zasięg ramienia podnośnika, rodzaj prac do wykonania, lokalizacja pracy podnośnika koszowego czy czas, na jaki wynajmowany jest podnośnik koszowy.

Firma Dźwigi i Podnośniki dokłada wszelkich starań, by oferować najlepsze warunki cenowe i satysfakcjonującą współpracę. Warto nawiązać kontakt i wynająć podnośniki koszowe wraz z obsługą. To naprawdę duża oszczędność i wygoda.

Więcej na temat podnośników koszowych na stronie https://www.podnosimy.pl/wynajem-podnosnikow/

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi:

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*