Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne | PolakBuduje.pl

Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 1 czerwca 2016

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz mniej osób kształci się na hydraulików, a wielu fachowców wyjechało zagranicę, profesjonalne usługi hydrauliczne i kanalizacyjne są na wagę złota. Dlatego warto przedstawić firmę, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na terenie Warszawy i okolic.

O renomie firmy ADA-HYD świadczy kilka czynników. Przede wszystkim doświadczenie: 20 letni staż jest najlepszym dowodem, że klienci korzystają z jej usług i są zadowoleni. Gdyby było inaczej, firma z pewnością nie przetrwałaby tyle lat na rynku, nawet mimo najlepszego PR.

Na wysokie zaufanie wśród klientów wpływa z pewnością fakt, że specjaliści z ADA-HYD są dostępni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klienci cenią sobie także podejście firmy – wszyscy są traktowani na równi, nieważne czy chodzi o drobną naprawę, usunięcie awarii, kompleksową wymianę czy wykonanie od podstaw całej instalacji. Firma posiada kwalifikacje, które są bardzo ważne, ale przede wszystkim odpowiedni sprzęt. Wśród nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń jest choćby maszyna bębnowa Ridgid K-400 czy maszyna segmentowa Ridgid K-60.

Oferowane usługi

Wśród usług oferowanych przez warszawskie pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne można wymienić między innymi:

  • Przepychanie kanalizacji.
  • Udrażnianie, wymiana rur.
  • Podłączanie wanien, umywalek, muszli klozetowych, pralek, kuchenek gazowych.
  • Montaż, grzejników oraz instalacji c.o., wymiana zaworów grzejnikowych, odpowietrzanie instalacji.
  • Remonty i modernizacja węzłów cieplnych.
  • Montaż, wymiana, naprawa instalacji gazowych, grzewczych, wodnych, kanalizacji.
  • Podłączanie, wymiana hydroforów.
  • Przyłącza kanalizacyjne, wodne.

Porządek po wizycie

Po czym poznać jeszcze dobrych specjalistów, niezależnie od dziedziny? Oczywiście po tym, że zostawiają po sobie porządek.

W przypadku tej branży jest to akurat bardzo ważne, wystarczy wyobrazić sobie jaki bałagan zostaje po wymianie rur czy podłączaniu kanalizacji. Wbrew pozorom pozostawienie miejsca pracy w czystości po wykonanym zleceniu nie jest wcale standardem jeśli chodzi o świadczenie usług hudrauliczno – kanalizacyjnych.

ADA – HYD jest firmą, która często polecana jest przez zadowolonych klientów. Trudno też znaleźć jakiekolwiek negatywne opinie w sieci na jej temat. To dobrze o niej świadczy i powinno przekonać potencjalnego klienta do skorzystania z usług.

Źródło:
Pogotwie Hydrauliczne – Informacje https://pl.wikipedia.org/wiki/Hydraulik
Hydraulik Warszawa – Adahyd.pl http://adahyd.pl/

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*