Prądnik Czerwony – najlepsza dzielnica Krakowa?

fot. pixabay.com

Artykuł sponsorowany, 6 września 2019

Przeciętny turysta, który odwiedza Kraków, swoje pierwsze kroki kieruje w stronę Starego Miasta, następnie zagląda do Kazimierza oraz Nowej Huty. Osoba, która chce w Krakowie zamieszkać, to nie tam szuka wymarzonego lokum na wynajem, ale decyduje się na dzielnicę przyjazną mieszkańcom. Modny Prądnik Czerwony spełnia wszelkie wymogi młodych osób i rodzin z dziećmi, którym zależy na świetnej komunikacji, na rodzinnych atrakcjach, sklepach, ale też krótkiej odległości do miejsca pracy.

Gdzie leży Prądnik Czerwony?

Prądnik Czerwony jest jedną z 18 dzielnic Krakowa. Kiedyś była wsią zlokalizowaną zaledwie 3,5 km od centrum miasta, obecnie jednak najwięcej jest tutaj zabudowy mieszkalnej, budynków wielorodzinnych o wielu kondygnacjach. Nie brakuje też biurowców, hoteli, marketów i mniejszych sklepików. Mieszkańcy Prądnika Czerwonego podkreślają, że wybrali tę dzielnicę miasta, ponieważ jest dobrze skomunikowana z historycznym centrum Krakowa. Nie tylko, gdy chodzi o dojazd samochodem, ale także komunikację miejską. Nie mają więc żadnych problemów z tym, by dojechać do najbardziej znanych budynków i uliczek miasta oraz do innych dzielnic Krakowa.

Mieszkańcy Prądnika Czerwonego

To, że Prądnik Czerwony znajduje się blisko ścisłego centrum Krakowa, a w samej dzielnicy mieści się Hotel Swing, Park Wodny, Multikino, centrum handlowe Serenada oraz biurowce sprawia, że mieszkań tutaj szukają przede wszystkim ludzie młodzi: osoby pracujące, samotne, w parach oraz rodziny z dziećmi. To z tym miejscem wiążą swoją przyszłość, a jednocześnie często nie decydują się na zakup lokum, tylko na wynajem mieszkania w Krakowie. Zarabiają, awansują, zakładają rodziny, ale stawiają na wygodne cztery kąty. Mieszkanie wynajmowane daje im możliwość szybszej zmiany pracy z miejscem zamieszkania, ale jednocześnie umożliwia pobyt w jednym miejscu przez kilkanaście miesięcy lub kilka lat.

Mieszkania w Prądniku Czerwonym

Nie bez znaczenia jest też to, że nieruchomości w Prądniku Czerwonym spełniają wszelkie wymogi ambitnych, młodych osób. Te, które obecnie są sprzedawane w ramach realizacji trzeciego etapu inwestycji firmy Super Krak S.A. https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3, mają zróżnicowaną powierzchnię, są położone na nowoczesnym, estetycznym osiedlu i gwarantują miejsca postojowe oraz znakomitą infrastrukturę. Dla inwestorów, którzy chcą kupić mieszkanie z myślą o jego wynajmowaniu, jest to właściwie ostatni moment na skorzystanie z tak dobrej oferty. Zgodnie z lokalnym planem zagospodarowania Apartamenty Kaskada są ostatnią inwestycją mieszkaniową w obrębie ulic Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*