ROTHLEHNER – Podesty Ruchome Sp. z o.o. wspiera prace na wysokościach

fot. ROTHLEHNER Podesty Ruchome Sp. z o.o.

Artykuł sponsorowany, 18 czerwca 2019

Firma ROTHLEHNER – Podesty Ruchome Sp. z o.o. jest jedną ze spółek należącą do Grupy ROTHLEHNER. Grupa działa od ponad 50 lat, zajmując się sprzedażą i wsparciem w czasie całego procesu użytkowania podnośników koszowych oraz zwyżek najlepszych światowych producentów.

Firma ma na swoim koncie sprzedaż już ponad 10.000 maszyn różnego typu. Jej klientami są firmy budowlane oraz wykończeniowe, firmy zajmujące się konserwacją – zarówno budynków, hal produkcyjnych i sportowych, jak i konserwacją zieleni czy oświetlenia miejskiego. Wśród użytkowników podnośników i zwyżek znajdują się konserwatorzy sieci nadziemnych, firmy zajmujące się rozwieszaniem bilbordów, ale także firmy marketingowe, fotografowie czy filmowcy.

Kompleksowe podejście do potrzeb klienta

Podnośniki koszowe i podesty ruchome z portfolio firmy ROTHLEHNER są popularne zarówno ze względu na niezawodność i doskonałą funkcjonalność, jak i kompleksowe podejście firmy do potrzeb klienta. Oferuje ona wsparcie zarówno przy wyborze, kupnie, jak i użytkowaniu sprzętu do prac wysokościowych. Firma prowadzi także szkolenia z zakresu użytkowania sprzedawanych maszyn. Posiada dział serwisu i sprzedaży części gotowych. W zakres jej działalności wchodzi również prowadzenie kontroli technicznej Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). ROTHLEHNER oferuje również wsparcie przy zdobywaniu finansowania na zakup podnośników. Całościowe podejście do potrzeb klientów jest kluczem do sukcesu zarówno firmy ROTHLEHNER, jak i jej klientów.

Sprzęt najlepszych światowych producentów

W swojej ofercie firma posiada podnośniki koszowe od firmy GSR montowane na podwoziach samochodów. Dysponuje również zwyżkami na przyczepach od producentów Denka Lift, Nifty Lift i Europelift, a także samobieżnymi teleskopowymi i przegubowymi podestami ruchomymi. Klienci mogą nabyć również podnośniki nożycowe i masztowe od producentów Haulotte i PB Lifttechnik. Częścią oferty są również podnośniki specjalistyczne Falcon Spider oraz zwyżki gąsienicowe i ładowarki teleskopowe.

Tak duży zakres i różnorodność typów i modeli poszczególnych podnośników i zwyżek, to nie wszystko, co ROTHLEHNER może zaproponować swoim klientom. Tam gdzie żaden z gotowych modeli nie będzie spełniał oczekiwań klienta, firma oferuje możliwość zbudowania podnośnika „na miarę”, zgodnie z zapotrzebowaniem. To rozwiązanie daje klientowi gwarancję pełnej funkcjonalności maszyny i doskonałe wpasowanie zakresu jej działania do prowadzonych przez niego prac.

Specjaliści na pierwszym miejscu

Ponieważ ROTHLEHNER zajmuje specjalistycznym rodzajem działalności, wie jak ważne jest zatrudnianie najlepszych specjalistów. Tylko ludzie, którzy dokładnie poznali specyfikę danej pracy, są w stanie ocenić i spełnić różnorodne potrzeby klientów w tak niszowej branży, jaką jest dostarczanie i serwis podnośników i zwyżek. Dlatego też ROTHLEHNER postawił w swojej działalności na zatrudnienie najlepszych specjalistów i ludzi mających predyspozycje do danego rodzaju prac.

Na pierwszej linii kontaktu z klientem stoją doradcy handlowi. Ich zadaniem jest nie tylko sprzedać podnośnik koszowy, ale przede wszystkim dowiedzieć się, jakie są konkretne potrzeby danego klienta. Sprawdzić, czy rzeczywiście potrzebuje on model podnośnika, którego kupno zaplanował i doradzić mu najlepsze rozwiązanie do prowadzonych przez niego prac. Wszyscy doradcy ROTHLEHNER są doświadczonymi pracownikami, znającymi specyfikę prac w poszczególnych branżach.

Po zakupie podnośnika, nacisk zostaje przeniesiony z działu sprzedaży na dział serwisu. Serwisanci ROTHLEHNER to znakomici fachowcy. Posiadają nie tylko głęboką wiedzę techniczną dotyczącą sprzętu z oferty firmy, ale przede wszystkim umiejętności i wieloletnia praktykę.

Postawienie na ludzi posiadających konieczne umiejętności, tak teoretyczne, jak i praktyczne, pomogło firmie ROTHLEHNER osiągnąć dzisiejszą pozycję na rynku. Firma ma świadomość, że nie da się prowadzić specjalistycznej działalności, bez zatrudniania specjalistów, dlatego też nie tylko ich zatrudnia, ale także szkoli i dba o ich rozwój zawodowy.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*