Tabela Ofert – więcej niż ogłoszenia

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 7 lipca 2016

Chcesz kupić, sprzedać, a może wynająć mieszkanie? Nie wiesz w jaki sposób urządzić salon? A może poszukujesz domku letniskowego? W takim razie zajrzyj na Tabelę Ofert!

Rynek nieruchomości to miejsce specyficzne, po którym – w praktyce – poruszać potrafią się wyłącznie nieliczne osoby. Nic więc dziwnego, że ci z nas, którzy zajmują się wspomnianą tematyką wyłącznie sporadycznie, czują się na nim po prostu zagubieni. W jaki sposób sprzedać lub wynająć mieszkanie, nie posiadając – mówiąc nieco trywialnie – rozeznania na rynku nieruchomości? Z pomocą przychodzi serwis Nieruchomości – Tabela Ofert.

Dla najemców…

Wynajęcie idealnego mieszkania, które w 100% spełniałoby nasze oczekiwania stanowi nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli do dyspozycji oddanych zostaje całkiem spora liczba ogłoszeń. Istnieje jednak prosty sposób umożliwiający wyłowienie swego rodzaju „perełki’ z morza ofert. Z myślą o użytkownikach posiadających sprecyzowane wymagania względem upragnionego lokum, Tabela Ofert wprowadziła użyteczny panel, który pozwala na określenie interesujących nas parametrów. Dzięki wspomnianej funkcji możemy więc wskazać nie tylko docelowy metraż, ale również typ mieszkania, budynku, jego położenie, standard, liczbę znajdujących się w nim pięter czy nawet wiek nieruchomości!

Co jednak najciekawsze to fakt, że Tabela Ofert nie ogranicza się wyłącznie do mieszkań czy też domów. Za pośrednictwem portalu możemy bowiem oglądać również oferty wynajmu biur, magazynów, lokali usługowych czy też działek pod dzierżawę.

…i dla kupujących

Naturalnie twórcy Tabeli Ofert nie zapomnieli także o potrzebach kupujących. Do ich dyspozycji – podobnie jak dla potrzeb osób zainteresowanych wynajmem – oddany został specjalny panel, dzięki któremu mają oni możliwość dokładnego sprecyzowania swoich oczekiwań względem mieszkania. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że twórcy Tabeli Ofert nie ograniczyli się tylko i wyłącznie do ofert mieszkań i domów. Poza wspomnianymi typami nieruchomości kupujący mogą również przeglądać ogłoszenia dotyczące sprzedaży działek, luksusowych apartamentów, a nawet sprawdzić oferty dotyczące przetargów.

Co jeszcze oferuje Tabela Ofert? Przede wszystkim niezwykle użyteczne poradniki, które w sposób szczegółowy omawiają kwestie kredytów hipotecznych, jak również kalkulatory kredytowe. Poza tym znajdziemy tu cały szereg inspiracji odnoszących się rzecz jasna do najnowszych trendów wenętrzarskich.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*