Tanie mieszkanie w stolicy | PolakBuduje.pl

Redakcja, 19 maja 2015

Tanie mieszkanie w stolicy

Wydawać by się mogło że kupno nieruchomości w Warszawie wiąże się z ogromnymi kosztami i niebanalnym stresem, którego bez wątpienia dostarczą nam wszystkie procedury przez jakie będziemy musieli przebrnąć.

Jednak z nieocenioną pomocą przychodzi nam internet. Wystarczy poświęcić kilka chwil na wyszukanie i już po chwili będziemy mieli przed oczami bardzo długą listę interesujących nas ofert. Jest to sposób sprawdzony, szybki a przede wszystkim wygodny.

Co wpływa na cenę wynajmu?

Na pewno ważna będzie cena jaką będziemy musieli zapłacić za dom czy też mieszkanie. Zależy ona przede wszystkim od metrażu, stanu budynku i dzielnicy miasta w jakiej się on znajduje. Największe ceny zapłacimy za mieszkania w centrum miasta i położone blisko niego. Im bliżej obrzeży tym cena będzie bardziej spadać.

Mając do dyspozycji kilka a nawet kilkanaście różnych portali, na których możemy znaleźć tak poszukiwane przez nas nieruchomości w Warszawie, możemy zacząć przebierać w różnorodnych ofertach. Dzięki dynamicznemu rozwojowi budownictwa oraz coraz większemu rynkowi wtórnemu w nieruchomościach na pewno szybko wyłowimy interesujące nas oferty.

Najlepiej skupić się na dwóch lub trzech i to na nich skoncentrować swoje wysiłki. Sam wybór odpowiedniego lokum nie jest sprawą łatwą i podejmując decyzję należy wykazać się dużym rozsądkiem. Popadanie w zbytni optymizm i podejmowanie niewłaściwych decyzji na podstawie błędnych ocen to najczęstsze błędy popełniane przez osoby chcące szybko i tanio kupić mieszkanie.

Drobiazgowe porównanie wielu podobnych ofert z całą pewnością pozwoli nam na dokonanie najlepszego wyboru. Domu czy mieszkania nie kupujemy na miesiąc czy rok, ale mamy nadzieję że będzie ono nam służyć przez całe życie, tak więc wybór musi być przemyślany.

Jakie osiedle wybrać?

Na Białołęce jest najwięcej tanich mieszkań. Deweloperzy skupują całe hektary dawnych pól i budują na nich osiedla. W tej dzielnicy można kupić mieszkanie, gdzie m kw. kosztuje około 5 tyś zł. Rekordziści znaleźli lokum gdzie cena wynosiła zaledwie 3,5 tys. zł za m kw.

Białołęka jest pierwszym przystankiem ludzi sprowadzających się do Warszawy i szukających pierwszego własnego mieszkania.

Redakcja

Publikujemy materiały prasowe oraz treści sponsorowane. Artykuły zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*