Wiejska tęsknota - rustykalne dodatki we wnętrzach | PolakBuduje.pl

Wiejska tęsknota – rustykalne dodatki we wnętrzach

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 9 stycznia 2017

Styl rustykalny we wnętrzach cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Nawiązuje do sielankowej atmosfery wsi, do wiejskich chat pachnących pieczonym chlebem i maślanką. Wiele osób mieszkających w betonowych miastach tęskni do takiej małej oazy sielskości i spokoju, dlatego do swoich wnętrz coraz chętniej wybiera rustykalne akcesoria i dekoracje.

Po dekadzie nowoczesności i minimalizmu architektura wnętrz zwraca się ku klasyce i swojskości. Rustykalne meble i akcesoria możemy spotkać w domach i mieszkaniach wielu osób. Nawiązania do wiejskiego stylu odnajdujemy także w ofertach sieciówek oraz sklepów internetowych. Niektóre z nich wyspecjalizowały się w rustykalnych akcesoriach meblowych i dekoracjach – na przykład znakomity sklep http://rustykalneuchwyty.pl, który oferuje setki oryginalnych dodatków i dekoracji w stylu retro.

akcesoria rustykalne

fot. materiały nadesłane

Bogaty wybór akcesoriów w stylu wiejskim

Rustykalne dodatki, elementy wyposażenia wnętrz, akcesoria meblowe, dekoracji, a także oświetlenie i systemy drzwi przesuwnych – to wszystko, a nawet więcej możemy znaleźć w ofercie sklepu rustyklaneuchwyty.pl. Katalog produktów obejmuje między innymi stylowe haki wieszakowe retro, klamki i gałki do drzwi i okien, kołatki drzwiowe, łączniki budowlane, postarzane okucia skrzyń i kufrów, gustowne nogi i kółka do mebli, wkręty i śrubki, a także stylowe zasuwy i skoble do drzwi, zamki meblowe i drzwiowe oraz zawiasy do okien i drzwi.

akcesoria rustykalne

fot. materiały nadesłane

W ofercie znalazły się także rustykalne emblematy i cyfry, wsporniki do kwiatów i półek, gałki i uchwyty meblowe do zamontowania na frontach w stylu prowansalskim oraz uchwyty meblowe typu muszla, a nawet retro uchwyty na papier toaletowy. Taki wybór produktów pozwala nie tylko odnowić wystój wnętrza w mieszkaniu czy domu, ale urządzić przytulną kawiarnię, swojską karczmę czy jadłodajnię.

Rustykalne drzwi przesuwne – piękne i praktyczne

W ofercie sklepu znajdziemy także elementy do stworzenia interesującego systemu drzwi przesuwnych. Drzwi nawiązujące do stylu wiejskiego świetnie wyglądają w mieszkaniu, domu, ale także w pubie czy restauracji. Sklep posiada w sprzedaży bogaty wybór drewnianych drzwi przesuwnych w różnych wariantach. Dodatkowo każdy sam może dobrać sobie prowadnice drzwi, które oferowane są w wielu kształtach i stylach – loftowym, rustykalnym, retro, a nawet średniowiecznym.

akcesoria rustykalne

fot. materiały nadesłane

Warto zauważyć, ze takie drewniane drzwi przesuwne są też bardzo praktyczne. Na przykład w wąskim lub nieustawnym holu sprawdza się znakomicie, a jeśli chodzi o przeznaczenie to drzwi pasują jako wyposażenie łazienki, kuchni i spiżarni.

Oświetlenie w stylu loft i retro

Jeśli lubimy mieć dopracowany każdy szczegół i filozofię tę przenosimy na wystój wnętrz nie zapominajmy o oświetleniu. Mówi się, że stylistycznie powinno nawiązywać do całego wystroju wnętrza, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć różne style, które da się połączyć. Na przykład rustykalne lub skandynawskie wnętrze dobrze wygląda z zamontowanym w nim oświetleniem w klimacie loftowym.

akcesoria rustykalne

fot. materiały nadesłane

Fabryczne lampy i kinkiety świetnie harmonizują z rustykalnymi dodatkami. Sklep http://rustykalneuchwyty.pl posiada w ofercie wybór interesujących lamp w stylu loft oraz kinkietów i świeczników w stylu retro i rustykalnym. Na przykład świeczniki kute są ręcznie, a lampy możemy skomponować sami zestawiając oddzielnie klosz, przewód retro i oprawkę żarówki – wszystko dostępne jest w jednym miejscu w sklepie rustyklaneuchwyty.pl. Jest to znakomite miejsce dla osób, które, które szukają różnorodnych dodatków w stylu rustykalnym, w stylu loft oraz retro.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*