Wypożyczalnia podnośników – pięć cech dobrej wypożyczalni

fot. materiały nadesłane

Artykuł sponsorowany, 6 marca 2018

Znalezienie miejsca, gdzie bezpiecznie i sprawnie można wypożyczyć podnośnik, nie jest łatwym zadaniem. Należy być ostrożnym i dobrze przemyśleć swój wybór. Podpisanie umowy z wypożyczalnią, która ukrywa koszty albo nie jest do końca, w porządku może przysporzyć nam wielu kłopotów. Nie rzadko jest tak, że o ukrytych kosztach dowiadujemy się dopiero po podpisaniu umowy. Wtedy jest już za późno, żeby cokolwiek zmienić. Czym się kierować podczas wybierania odpowiedniej wypożyczalni oraz jakie cechy powinna ona mieć?

1. Uczciwy przepływ informacji

W przypadku wypożyczania sprzętu, zwłaszcza tak drogiego, bardzo ważne jest precyzyjne określenie cen. Kaucja, cena za godzinę/dzień, dostarczenie podestu, odbiór, ewentualne naprawy, wszystko to musi zostać dokładnie określone w trakcie pierwszego kontaktu. Jeśli dzwonimy do wypożyczalni i słyszymy inne kwoty niż podczas osobistej wizyty, możemy spodziewać się, że ktoś chce nas oszukać. Ostatecznie na umowie mogą być jeszcze inne ceny. Należy na to uważać.

2. Serwisowanie i naprawy

Wypożyczalnia podnośników (zobacz ofertę) z prawdziwego zdarzenia to taka, która nie tylko ma sprzęt dobrej jakości, w pełni działający, ale także w cenie zapewnia drobne naprawy i serwis. Jeśli przywieziony zostanie do was podest, który się nie uruchamia, nie działa dobrze lub nie działa wcale, to macie prawo żądać naprawy. Jeśli nie jest to uszkodzenie spowodowane waszym nieprawidłowym działaniem usunięcie wszelkich awarii stoi po stronie wypożyczalnie.

3. Nowe urządzenia

Większość wypożyczalni działa na zasadzie – wynajmujemy nowe urządzenia, wyprzedajemy używane. Jest to bardzo dobre podejście do tematu. Dzięki temu płacąc za maszyny, macie pewność, że są one w pełni sprawne i praca na nich nie jest niebezpieczna. Macie oczywiście możliwość sprawdzenia, czy dany sprzęt jest nowy i czy posiada wszelkie niezbędne dokumenty, które potwierdzają jego pełna sprawność.

4. Dobre opinie

Warto kierować się opiniami dotyczącymi wybranej wypożyczalni. Opiniami zarówno znajomych, jak i tymi, które są w internecie. Czytanie ich i wyciąganie wniosków może być bardzo pomocne. Szukajmy informacji na temat tego, co nas interesuje. Jeśli z jakiegoś powodu firma ma kiepskie opinie na temat sprzedawanych urządzeń, niekoniecznie musi być także kiepska w wypożyczaniu.

5. Obsługa klienta – wypożyczalnia podnośników dopasowana do Twoich potrzeb

Dzwoniąc, wysyłając maila lub przychodząc osobiście do siedziby, powinniśmy otrzymać absolutnie wszystkie niezbędne informacje. Nie tylko te cenowe, ale także techniczne. Pracownik takiego przedsiębiorstwa powinien nam tych informacji udzielić.

Zobacz usługę ma wynajem podnośników w firmie AA Herkules.

Artykuł sponsorowany

Treści oznaczone jako "artykuły sponsorowane" zawierają lokowanie produktów lub usług. Materiały graficzne (zdjęcia, infografiki itp.) dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest zabronione.

Tagi: , ,

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

*