Właśnie miała miejsce premiera niezwykłej serii zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline! To świetne jakościowo produkty, które wyróżnia na tle innych nie tylko obecność modułu WiFi, ale również niskie koszty utrzymania oraz wiele funkcji zwiększających wygodę użytkowania. Co warto wiedzieć o najnowszej serii zmiękczaczy wody z WiFi od polskiej marki Ecoperla?

Oto pierwsze zmiękczacze wody z WiFi od polskiej marki Ecoperla! Ecoperla Slimline są bardzo nowoczesną i innowacyjną propozycją, zaprojektowaną przy współpracy z międzynarodowym gigantem Pentair. Doskonale wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów i nie chodzi tu wyłącznie o ich wygląd! Każdy z trzech modeli (Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17, Ecoperla Slimline 24) pracuje na bezawaryjnej głowicy sterującej z elektrozaworami oraz monosferycznej żywicy jonowymiennej. Wśród najważniejszych zalet serii kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline można wymienić:

  • Ecoperla Perfect System
  • Dźwiękowy alarm poziomu soli
  • System suchego zbiornika solanki
  • Solankowanie proporcjonalne
  • Oprogramowanie w języku polskim
  • Regeneracja typu UpFlow
  • Zabezpieczenia antyzalaniowe
  • Moduł WiFi
  • Doskonałe warunki gwarancyjne

Ecoperla Slimline – co daje WiFi w zmiękczaczu wody?

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline bardzo ważną rolę spełnia funkcja WiFi. Po instalacji zmiękczacz wody należy połączyć z dedykowaną aplikacją ConnectMySoftener w języku polskim. Daje ona dostęp do bieżących informacji na temat pracy zmiękczacza wody z WiFi Ecoperla Slimline. Dane dotyczące przepływu oraz zużycia wody dają szansę szybko zweryfikować czy urządzenie na pewno działa prawidłowo, czy nie doszło do żadnej awarii. Takie informacje mogą również pomóc w poczynieniu oszczędności na zużyciu wody. Jest opcja włączenia trybu urlopowego, przypomnień o uzupełnieniu soli w zbiorniku oraz potrzebie umówienia serwisu.

Czy zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są godne uwagi?

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi, która wprost została naszpikowana ciekawymi funkcjami i dodatkami. Można tu mówić o pełnej wygodzie użytkowania i sporych oszczędnościach na eksploatacji, a to wszystko za rozsądne pieniądze. To z pewnością propozycja godna przemyślenia!