Współczesność nie pozwala nikomu na stanie w miejscu. Każdy musi się rozwijać, próbować nowych rzeczy, ewoluować, zmieniać. Mowa tu zarówno o sferze cielesnej jak i duchowej, natura nie lubi bowiem przestoju. Jak zatem łatwo się domyślić, rozwój nie dotyczy tylko pojedynczych jednostek, ale wszystkich i wszystkiego, nie tylko ludzi. Gdyby nie rozwijała się infrastruktura, medycyna, nowe technologie – prawdopodobnie wciąż siedzielibyśmy na drzewach. Pragnienie rozwoju pcha nas jednak do przodu, skutkując nowymi odkryciami i wynalazkami każdego dnia.

Callback widget przyda się w każdej branży

Z branżą IT jest podobnie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie ona rozwija się ostatnio najprężniej. Widzimy przecież ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Tłumy młodych ludzi kończą każdego roku odpowiednie studia, a wszystko po to, by pracować w obiecującej i dynamicznej branży. Nie można więc jej nie doceniać. Każdy większy czy też mniejszy biznes jest świadomy tego, że bez zaistnienia w Internecie i zdobycia grona wiernych klientów, nawet najlepsze pomysły są skazane na porażkę. Stąd wyścig o jak najbardziej miłe dla oka użytkowników, responsywne strony, które zapewnią im dobre doświadczenia nawet podczas zakupów online. Czy można jednak znaleźć złoty środek, który pomoże internetowym działalnościom wyprzedzić konkurencję, korzystając z dobrodziejstw informatycznych? Odpowiedź brzmi: ależ oczywiście.

Nowy i nowoczesny – taki jest CallPage

Przykładem ilustrującym ogrom możliwości witryn online, które oferują internautom swoje usługi bądź produkty, może być CallPage. Jest to start-up, który doskonale wiedział, w jaką niszę na rynku uderzyć, aby sprawić, że zarówno właściciele platform internetowych, jak też ich klienci będą zadowoleni. CallPage to bardzo nowoczesny projekt, który pozwala na łatwą komunikację pomiędzy użytkownikami strony internetowej, a jej pracownikami. Usługa callback to nic innego, jak możliwość wpisania do wyskakującego okna w witrynie numeru telefonu przez gościa odwiedzającego stronę, jeśli ten chciałby porozmawiać z kimś, kto może mu pomóc w dobrych i świadomych zakupach; po wyrażeniu takiej chęci, klient otrzymuje połączenie przychodzące od firmy, a do jego nawiązania dochodzi w mniej, już minutę, bo w rekordowe 28 sekund! Przeczytaj o szybkości działania usługi CallPage w artykule https://www.kupony.org/blog/callpage-widget-na-twojej-stronie-pomoze-ci-zwiekszyc-sprzedaz/.

CallPage to większa wygoda i zadowolenie klienta

Callback widget sprawdza się więc doskonale na stronach, dla których absolutnym priorytetem jest wygoda i zadowolenie klienta ze świadczonych mu usług. Dzięki tej małej wtyczce, podmioty internetowe otrzymują szansę na stałe zwiększanie liczby swoich klientów, a co za tym idzie – również przychodów. Ciężko nie docenić tego widgetu, zważywszy na jego potężną moc, która jest w stanie realnie zaważyć na wyprzedzeniu konkurencji mającej w asortymencie podobne usługi. Dołóżmy do tego dostęp do Google Analytics, niezmiernie łatwą instalację i personalizację wtyczki, oraz jej niewygórowaną cenę, aby otrzymać produkt kompletny. Cena widgetu mieści się w zakresie 59-490 złotych, w zależności od typu wybranego pakietu. Ponadto, wtyczka może działać w większości krajów Europy oraz Azji, Australii i Oceanii oraz obu Amerykach.

Usługę CallPage możesz przetestować za darmo. Możesz również korzystać z darmowego pakietu. Jeżeli zechcesz wybrać pakiet premium to sprawdź kupony rabatowe CallPage (https://www.kupony.org/sklep/callpage/).