Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje nowych ubrań. Czasem kupujemy, bo tak mówi nam nasz kaprys, czasem wybieramy je ze względu na zużycie dotychczasowych. Jak wiele motywacji, tak wiele jest również sposobów na znalezienie okazji do znacznie tańszych zakupów. Jednym ze sposób jest wykorzystanie pewnej zyskującej coraz większą popularność strony internetowej.

Jaka to strona i jak do niej dotrzeć?

Korzystając z Massdrop, bo o tej stronie mowa, każdy z nas może szybko otrzymać pierwszy darmowy prezent. Każdy rejestrujący się z polecenia otrzymuje bonus startowy w postaci 10 dolarów na jego koncie. Dotarcie do nich z linkiem referencyjnym to doskonały sposób na pierwszą zniżkę. Naturalnie strona ta oferuje o wiele szarszy asortyment, aniżeli tylko buty i ubrania, jednak dziś skupimy się właśnie na nich. Ideą tejże strony jest pozyskiwanie najlepszych ofert cenowych wprost od producentów z całego świata. Dzięki optymalizacji logistyki, wiele produktów trafia do nas bezpośrednio z Polski, gdyż w naszym kraju znajduje się niezliczona ilość mniejszych i większych producentów.

Dlaczego akurat Massdrop?

Jest to strona sprawdzona, doskonale znana wielu użytkownikom z całego świata i sprawdzająca dostawców pod kątem ich wiarygodności. Wszelkie promocje cenowe na tej stronie to okazja do jeszcze tańszych zakupów niż zwykle. Rozpiętość rabatów jest naprawdę bardzo duża. Od kilkunastu do nawet osiemdziesięciu procent, zależnie od promocji, czasu jej trwania i przede wszystkim producenta. Warto jest jednak regularnie odwiedzać stronę, gdyż największe przeceny zwyczajnie wyprzedają się bardzo szybko. W stałej ofercie znajdziemy jednak wiele rabatów z przedziału 20-40 procent od ceny regularnej danego produktu.

Rejestracja na Massdrop

Rejestracja na Massdrop (DROP) jest dziecinnie prosta – wystarczy email, konto Facebook lub Google

Wszystko to w wygodnych kategoriach i dostawą z każdego zakątka świata w każdy inny. Przede wszystkim jednak trzeba zwrócić uwagę na ogromną ilość klientom, którzy zaufali tej stronie. Jest to tak duża grupa odbiorców, że niektóry producenci współpracujący z Massdrop postanowili wydawać specjalne serie produktów dostępne wyłącznie na tej stronie. Tyczy się to również ubrań. Można zatem zakupić coś, co jest nieosiągalne dla nikogo innego, a przy okazji znacznie oszczędzić. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Koszty wysyłki i innego formalności

W kwestii kosztów wysyłki, dzięki rejestracji z linka polecającego otrzymamy kupon rabatowy pokrywający zwykle jej koszt. Dlatego tez można uznać, że pierwsza wysyłka jest absolutnie gratis. Regularny koszt wysyłki dla produktów oferowanych poprzez Massdrop waha się w przedziale 10-15 dolarów, więc zakupując towar wart 200 dolarów w cenie 30 procent niższej od regularnej, tak czy inaczej co najmniej kilkadziesiąt dolarów pozostanie w naszej kieszeni. Sam proces rejestracji i zakupów nie różni się absolutnie niczym od znanych nam sposobów. Rejestrujemy się, podajemy dane, mamy wygodny koszyk wraz z interfejsem. Po dodaniu produktu i opłaceniu go, po prostu oczekujemy na listonosza lub kuriera z paczką. Czas oczekiwania jest różny w zależności od miejsca wysyłki.

Przeczytaj więcej na temat DROP tutaj https://www.kupony.org/sklep/massdrop/. Tak, Massdrop to teraz DROP.