Massdrop (obecnie Drop) to platforma internetowa, która jest tworzona nie tylko przez zarządzających, ale przede wszystkim społeczność w postaci zarejestrowanych użytkowników. Ci jednak, którzy nie wiedzą, czym jest Massdrop (obecnie Drop), bądź wahają się skorzystać ze strony, polecamy przeczytać powody, dzięki którym serwis jest wyjątkowy i tak bardzo popularny na całym świecie.

Po pierwsze, tylko dla zarejestrowanych!

Na samym początku należy wspomnieć, że Massdrop (obecnie Drop) jest dedykowany osobom, które poszukują okazji cenowych i starają się kupować jak najtaniej. Ceny produktów jednak są dostępne tylko i wyłącznie dla osób zalogowanych. Osoby „postronne” nie mają wglądu do aktualnych promocji i oferty.

Po drugie, liczy się każdy użytkownik

Serwis Massdrop (obecnie Drop) konsultuje wprowadzanie do sprzedaży produktów z użytkownikami poprzez udostępnianie ankiet pozwalających zagłosować na daną rzecz. Dzięki temu, zarejestrowani klienci mają możliwość udziału w dokonywanych wyborach. Każdy czuje się również – w związku z tym – potrzebny i doceniony.

Po trzecie, kupon rabatowy, linki polecające, promocje cenowe itp.

Osoby, które rejestrują się po raz pierwszy mogą otrzymać na start nawet dziesięć dolarów. Aby tego dokonać, wystarczy kliknąć w tak zwany link polecający, wygenerowany przez innego, obecnego już użytkownika. Oprócz tego, serwis oferuje liczne promocje, takie jak „flash sales”. Są to obniżki krótkotrwałe, czyli takie, których dostępność wynosi kilka lub kilkanaście godzin (maksymalnie kilka dni).

Po czwarte, nie lada produkty

Massdrop (obecnie Drop) często oferuje klientom tak zwane „zrzuty” (z angielskiego „drops”). To produkty, które są dostępne jedynie przez określony czas, a po jego upływie znikają. Co więcej, niektóre z produktów są produkowane tylko i wyłącznie dla serwisu i nie można ich dostać nigdzie indziej. Te z kolei są oznaczone na stronie internetowej etykietą „massdrop made”.

Po piąte, nie tylko w Polsce!

Massdrop (obecnie Drop) to serwis, który znany jest na całym świecie, toteż produkty testuje bardzo szeroka społeczność.