Polska marka Ecoperla lubi zaskakiwać swoimi premierami, ponieważ seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab to już druga nowość w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę serię? Z jakiego powodu już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem?

Zmiękczacz wody Ecoperla Softcab dla każdego!

Twarda woda to zmora wielu użytkowników zarówno wody miejskiej, jak i wodociągowej. Osady z kamienia powodują ogromne straty w gospodarstwach domowych, a także zmniejszają komfort korzystania z wody. Odpowiednio dobrany zmiękczacz wody niweluje problem z narastającymi osadami, a jeśli jest on odpowiednio dobrany do naszych potrzeb, nie generuje dużych kosztów, a nawet przyczynia się do oszczędności!

Więcej o twardej wodzie przeczytacie w artykule Różnice pomiędzy twardą a miękką wodą – która bardziej pożądana?

Wśród trzech modeli serii zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy niewielki Ecoperla Softcab 12, który sprawdzi się do niewielkich potrzeb oraz małych metraży (jak również mieszkań). Większy, 25-litrowy model Ecoperla Softcab 25 przeznaczony jest do większych gospodarstw domowych. Natomiast największy z serii Ecoperla Softcab 35 dedykowany jest użytkownikom bardzo twardej wody bądź budynków zamieszkałych przez 6-7 osób.

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab – wyjątkowy design i bogate wnętrze

Każdy model z serii zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab wyposażony jest w najwyżej jakości komponenty. Ten aspekt jest ważny ze względu na m.in. późniejsze koszty eksploatacji, bezawaryjność urządzeń, a także dużą wygodę ich obsługi. W środku zmiękczacza wody znajdziemy wysokiej jakości, certyfikowane monosferyczne złoże jonowymienne, systemy oszczędnościowe, a także ulepszoną głowicę sterującą amerykańskiego producenta Clack – pioniera w swojej dziedzinie. Oprócz bogatego wnętrza, zmiękczacze wody umieszczone są w niezwykle trwałych, eleganckich, amerykańskich kabinetach. Posiadają one przesuwaną pokrywę, ułatwiającą dosypywanie soli tabletkowanej, a także osłonkę chroniącą wyświetlacz głowicy. Całość wygląda naprawdę estetycznie.