Twarda woda to dokuczliwy problem, z którym boryka się wiele osób. Najbardziej widocznym skutkiem jest narastanie kamiennych osadów na armaturze łazienkowej, szorstkie pranie czy sucha skóra po kąpieli. Rozwiązaniem tych problemów okazują się centralne zmiękczacze wody, których wybór staje się coraz większy. Jednak który model wybrać, aby posłużył nam przez wiele lat i nie generował dużych kosztów? Spójrzcie, co nowego oferuje polska marka Ecoperla!

Wydajna filtracja dzięki zmiękczaczom wody Ecoperla Vita

W nowej serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Vita znajdziemy dwa modele urządzeń o różnej wielkości oraz pojemności. Ecoperla Vita 12 to niewielki, 12-litrowy zmiękczacz wody, który zmieści się nawet w głębokich szafkach kuchennych. Będzie zatem idealnym wyborem dla 2-osobowych rodzin, mieszkań bądź domków jednorodzinnych, w których nie ma zbyt wiele miejsca na montaż tego typu urządzenia. Ecoperla Vita 25 to z kolei większa propozycja z 25 litrami złoża, która będzie wydajnie pracować nawet w przypadku większych potrzeb 4-osobowych rodzin!

Więcej informacji o twardej wodzie znajdziecie w artykule Czy twarda woda wpływa na nasze życie?

Bogate wyposażenie zmiękczaczy wody Ecoperla Vita

Obydwa modele wyposażone są w najwyższej jakości, certyfikowane monosferyczne złoże jonowymienne oraz amerykańską głowicę sterującą firmy Clack – pioniera wśród producentów w branży uzdatniania wody. Co więcej, posiadają specjalny system, który ogranicza do minimum zużycie wody i soli podczas regeneracji. Co jeszcze usprawnia eksploatację tych perełek? Z pewnością bardzo funkcjonalny, odporny na uszkodzenia kabinet, który zachwyca swoim designem. Posiada zdejmowaną, pół-przezroczystą pokrywę, która chroni sterownik. Dodatkowo w górnej części urządzenia znajdziemy bardzo duży otwór, umożliwiający łatwe dosypywanie soli tabletkowanej. Z boku kabinetu wyżłobiono także wskaźnik poziomu soli.

Jak widzicie, ta elegancka seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita zainteresuje nie tylko osoby, ceniące sobie wysoką jakość urządzeń, lecz także atrakcyjny design. Jeśli jeszcze nie posiadacie zmiękczacza wody, to warto było czekać!